Przejdź do treści

Granica 2024 – zimowy patrol

(wirtualnie)

GRANICA PAŃSTWA – PRZYGODA – CIEKAWE MIEJSCA


Nie było Cię z nami 13 stycznia 2024r. ? Nic straconego.

Tutaj zaliczysz wszystkie punkty kontrolne rajdu i zdobędziesz medal.

Trasę rajdu możesz pokonać do 31.12.2024r. w terminie kiedy Ci najbardziej pasuje. Miłej wędrówki !

Pełna nawigacja za pomocą platformy RidewithGPS

Po zweryfikowaniu przejścia przez Ciebie całej trasy – skontaktujemy się z Tobą w celu wysłania paczkomatem całego pakietu startowego wraz z medalem Finiszera i paszportem rajdu z kompletem pieczątek PK oraz Finiszera Rajdu.

Na naszych wydarzeniach pakiety startowe nie przepadają !

Punkty kontrolne

Za każdym razem, gdy będziesz na jednym z 5 wyznaczonych przez nas punktów kontrolnych, kliknij przycisk pod obrazkiem, aby potwierdzić położenie i zaliczyć punkt.

Lista miejsc do odwiedzenia:
  • PK1 – Stacja PKP w Bartnicy
  • PK2 – Góra Źródlana
  • PK3 – Strażnica
  • PK4 – III/201
  • PK5 – Wiata w Dworkach

w przypadku problemów z lokalizacją…

Aby wziąć udział w zabawie, musisz zezwolić stronie na zlokalizowanie Ciebie. Instrukcję jak to zrobić, przeczytasz poniżej.

Apple

  1. Zezwól przeglądarce Safari na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to w wchodząc w Ustawienia > Safari > Położenie. Wybierz opcję “Pytaj” lub “Pozwalaj”.
  2. Zezwól stronie sowieszczyty.pl na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to wchodząc w Ustawienia > Prywatność i ochrona > Usługi lokalizacji > Witryny Safari. Wybierz “Następnym razem / gdy udostępniam” lub “Gdy używam aplikacji”. Włącz opcję “Dokładne położenie”.

Android

  1. Zezwól przeglądarce Chrome i stronie sowieszczyty.pl na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to wybierając ikonę po lewej stronie w pasku adresu Chrome i z menu, które się wyświetli opcję Uprawnienia > Lokalizacja ustaw na “Dozwolone”.

Jeśli jesteś na miejscu, ale TELEFON twierdzi inaczej…

Zdarza się, że telefon zlokalizuje Cię niedokładnie i nie możesz zaliczyć punktu, pomimo, że jesteś na miejscu. W takiej sytuacji włącz mapy Google/Apple i poczekaj chwilę, aż GPS ustali Twoje dokładne położenie. Następnie przejdź jeszcze raz na naszą stronę i wciśnij przycisk pod obrazkiem. Jeśli nie chcesz się przełączać w każdym punkcie, uruchom dowolną aplikację z włączonym śledzeniem Twojego położenia w czasie rzeczywistym – może to być nawigacja w mapach Google/Apple, Stravie, RideWithGPS lub podobnej. Ten problem wynika z ograniczeń technologii GPS – dokładne ustalenie Twojego położenia wymaga czasu i danych z wielu satelitów, i działa najlepiej, gdy jedna z aplikacji w telefonie śledzi położenie na bieżąco. Strona internetowa nie jest w stanie tego zrobić, ale dzięki temu nie musisz nic instalować, by wziąć udział w zabawie 🙂

ODWIEDŹ SOWIE SZCZYTY – przygoda czeka!