Przejdź do treści

zabawa adwentowa 2023

w Nowej Rudzie i okolicach

1 – 24 grudnia 2023

odwiedzaj miejsca i odkrywaj obrazek


Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie adwentowej organizowanej przez Sowie Szczyty i UM Nowa Ruda. To świetna propozycja dla wszystkich lubiących spacerować, chodzić w marszach długodystansowych, biegać, chodzić w technice nordic walking – po prostu aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Dołącz do nas i spójrz na Nową Rudą z zupełnie innej perspektywy!

Bez rywalizacji, bez pomiaru czasu – pełna rekreacja i zabawa na trzech malowniczych trasach wokół Ludwikowic Kłodzkich.

Nie zabraknie też miejsc historycznych, tajemniczych i zagadkowych.

Przygotowaliśmy dla Was 24 miejsca do odwiedzenia. Za każdym razem, gdy będziecie w wyznaczonym miejscu, kliknijcie właściwy przycisk, żeby odkryć fragment obrazka poniżej. Dla pierwszych X osób, które odkryją obrazek, wraz z Urzędem Miasta Nowa Ruda przygotowaliśmy małą niespodziankę – aby ją otrzymać udaj się do Biura Informacji Turystycznej na Rynku i pokaż cały obrazek 🙂

Lista miejsc do odwiedzenia:
  • Dom
  • Ranczo
  • Zakręt

Aby zostać zdobywcą niecodziennego trofeum – Wielkiego Szlema Korony Ludwikowic należy pokonać wszystkie trzy trasy rajdu – wybraną w dniu rajdu, a pozostałe od 15.08.2023r. do 14.08.2023r.w dowolnie wybranym przez Ciebie dniu po wykupieniu pakietu startowego w naszym sklepie.

Weryfikacja pokonanych tras do Wielkiego Szlema KL polega na zarejestrowaniu Waszego śladu z trasy i podesłania pliku gpx na maila: kontakt@sowieszczyty.pl .

Na wszystkich zdobywców tego tytułu czeka trofeum w postaci wielkiej korony (składającej się z medali z każdego z dystansów) oraz niepowtarzalnej czapki Sowie Szczyty.

OBRAZEK DO OKRYCIA

Do tej pory odwiedziłeś 0 z 24 miejsc

Główna, najtrudniejsza trasa Rajdu poprowadzona przez 10 szczytów wokół Ludwikowic Kłodzkich. Przeznaczona dla osób lubiących marsze długodystansowe.

Piękne widoki, wiadukt kolejowy, kompleks bunkrów, miejsca historyczne, wieża widokowa, ruiny obiektów po starym kamieniołomie, sztolnie kompleksu Reise to wszystko czeka na Was na trasie Korona.

Pokonując tę trasę będziesz miał możliwość zdobycia odznaki Sowia Ławka


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODWIEDŹ SOWIE SZCZYTY
I RUSZAJ W GÓRY