Przejdź do treści

Sowie szczyty 2024

Wyrypka 29 km – wirtualnie

informacje


Dziękujemy za zaufanie i zakup pakietu startowego “Sowie Szczyty 2024 – Wyrypka Gór Sowich”.

Bardzo żałujemy, że nie było Ciebie z nami w terminie rajdu 15 czerwca. Jednak, abyś mógł cieszyć się medalem oraz pięknymi widokami i przyrodą na opracowanej przez nas trasie, przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zaliczenia punktów kontrolnych samodzielnie w terminie dla Ciebie najwygodniejszym.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej i na stronie imprezy.

Po zaliczeniu wszystkich punktów kontrolnych zostaniesz Finiszerem rajdu Sowie Szczyty 2024 – Wyrypka Gór Sowich, a wówczas wyślemy Ci paczkomatem (na Twój koszt) cały pakiet startowy wraz z medalem Finiszera oraz książeczką podbitą oryginalnymi pieczątkami rajdu.

Miłego wędrowania!

punkty kontrolne i WERYFIKACJA RAJDU

Aby zweryfikować punkty kontrolne do odznaki:

  1. Załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie.
  2. Za każdym razem, gdy będziesz na jednym z wyznaczonych przez nas punktów kontrolnych, kliknij przycisk poniżej, aby potwierdzić położenie i zweryfikować swoją obecność na tym punkcie.
Lista miejsc do odwiedzenia:
  • PK1 Stok narciarski Potoczek 6,8km
  • PK2 Nad Gołębiem 9,4km
  • PK3 Kalenica 18,5km
  • PK4 Grabina 24,3km

Lista wirtualnych zdobywców

Bądź pierwszą osobą, która wirtualnie zaliczy trasę “Sowie Szczyty 2024 – Wyrypka 29 km”!

w przypadku problemów z lokalizacją…

Aby wziąć udział w zabawie, musisz zezwolić stronie na zlokalizowanie Ciebie. Instrukcję jak to zrobić, przeczytasz poniżej.

Apple

  1. Zezwól przeglądarce Safari na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to w wchodząc w Ustawienia > Safari > Położenie. Wybierz opcję “Pytaj” lub “Pozwalaj”.
  2. Zezwól stronie sowieszczyty.pl na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to wchodząc w Ustawienia > Prywatność i ochrona > Usługi lokalizacji > Witryny Safari. Wybierz “Następnym razem / gdy udostępniam” lub “Gdy używam aplikacji”. Włącz opcję “Dokładne położenie”.

Android

  1. Zezwól przeglądarce Chrome i stronie sowieszczyty.pl na lokalizowanie Ciebie. Zrobisz to wybierając ikonę po lewej stronie w pasku adresu Chrome i z menu, które się wyświetli opcję Uprawnienia > Lokalizacja ustaw na “Dozwolone”.

Jeśli jesteś na miejscu, ale TELEFON twierdzi inaczej…

Zdarza się, że telefon zlokalizuje Cię niedokładnie i nie możesz zaliczyć punktu, pomimo, że jesteś na miejscu. W takiej sytuacji włącz mapy Google/Apple i poczekaj chwilę, aż GPS ustali Twoje dokładne położenie. Następnie przejdź jeszcze raz na naszą stronę i wciśnij przycisk pod obrazkiem. Jeśli nie chcesz się przełączać w każdym punkcie, uruchom dowolną aplikację z włączonym śledzeniem Twojego położenia w czasie rzeczywistym – może to być nawigacja w mapach Google/Apple, Stravie, RideWithGPS lub podobnej. Ten problem wynika z ograniczeń technologii GPS – dokładne ustalenie Twojego położenia wymaga czasu i danych z wielu satelitów, i działa najlepiej, gdy jedna z aplikacji w telefonie śledzi położenie na bieżąco. Strona internetowa nie jest w stanie tego zrobić, ale dzięki temu nie musisz nic instalować, by wziąć udział w zabawie 🙂

ODWIEDŹ SOWIE SZCZYTY – przygoda czeka!